Specjalista ds. Zakupów

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 66215 6. April, 2021

natalia.fabiszewska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wprowadzanie danych do systemu na podstawie zapotrzebowań organizacji DHL;
  • Tworzenie zapytań ofertowych oraz wysyłanie zamówień do dostawców;
  • Budowanie biznesowych relacji z dostawcami DHL;
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym;
  • Nadzór nad przestrzeganiem wszystkich wytycznych procesów zakupowych w oddziale DHL.

Preferowane oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze zakupów – min 2 lata;
  • Wykształcenie wyższe;
  •        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
  • Doskonała organizacja czasu pracy;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji Oracle Financial.

Oferujemy:

·Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

·Przyjazne miejsce pracy;

·Realne możliwości rozwoju zawodowego;

·Opieka medyczna;

·Dofinansowanie karty sportowej;

·Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

·Wczasy pod gruszą;

·Bony świąteczne;

·Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.