Specjalista ds. ciągłego doskonalenia

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 66136 26. April, 2021
natalia.fabiszewska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

- Wspieranie i aktywne uczestniczenie we wdrażaniu wewnętrznego systemu zarządzania operacjąOMSzgodnie z wymaganymi standardami;

-Przygotowanie i prowadzenie właściwej dla przebiegu wdrożenia dokumentacji;

- Zbieranie i analiza danych oraz ich komunikacja do struktur organizacji;

- Zapewnienie wśród operacji wysokiego poziomu pracy w ramach systemu OMS, bieżący coaching i mentoring oraz realizacja polityki szkoleniowej przewidzianej potrzebami organizacji;

- Utrzymywanie ciągłego nadzoru nad realizowanymi działaniami i zapewnienie bieżącej kontroli w procesie wdrożenia.

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, logistyki, zarządzania projektami lub kierunki pokrewne;

- Min.2 letnie doświadczenie w logistyce/produkcji na samodzielnym specjalistycznym stanowisku związanym z doskonaleniem procesów;

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2;

- Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Excel);

- Mile widziane min. 1 roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami/wdrażaniu projektów oraz wiedza w zakresie Lean Management;

- Umiejętność szybkiego  przyswajania wiedzy, dobra organizacja czasu pracy i orientacja na cel.

Oferujemy:

- Przyjazne miejsce pracy,

- Realne możliwości rozwoju zawodowego,

- Opieka medyczna,

- Dofinansowanie karty sportowej,

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,

- Wczasy pod gruszą,

- Bony świąteczne,

- Obiady za 1zl.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.