Specjalista ds. Administracyjnych

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 68499 16. April, 2021

natalia.fabiszewska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

- Koordynowanie spraw administracyjnych, organizacyjnych oraz księgowych na poziomie lokalizacji;

-  Wspieranie Kierownika Oddziału w wykonywanych przez niego obowiązkach;

- Zamawianie materiałów biurowych i artykułów spożywczych w ramach powierzonego budżetu;

- Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

- Przyjmowanie i przekazywanie telefonów, fax-ów, a także obsługa urządzeń biurowych;

- Wykonywanie dodatkowych poleceń powierzonych przez kierownictwo.

Nasze oczekiwania:

-Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

- Sumienność i dokładność wwykonywaniu zadań;

- Umiejętność organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów;

- Umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającego się środowiska pracy.

Oferujemy:

- Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

- Przyjazne miejsce pracy;

- Realne możliwości rozwoju zawodowego;

- Opieka medyczna;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Bony świąteczne;

- Obiady za 1 zł;

- Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.