Quality Manager

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 64653 22. March, 2021
OFERUJEMY:
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • Opieka medyczna,
  • Dofinansowanie karty sportowej,
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Bony świąteczne,
  • Obiady za 1zl.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:
  • Stały nadzór nad wskaźnikami KPI oraz wsparcie obszarów operacyjnych w osiąganiu KPI oczekiwanych przez klienta,
  • Ścisła współpraca z klientem i rozwiązywanie powstałych kwestii jakościowych,
  • Budowanie świadomości wysokich standardów jakościowych,
  • Bieżąca analiza procesów, poszukiwanie usprawnień w celu eliminacji możliwych błędów,
  • Inicjowanie i wdrażanie  usprawnień procesowych,
  • Zarządzanie procesami reklamacji od strony klienta,
  • Koordynowanie audytami wewnętrznymi oraz procesem inwentaryzacji permanentnej na magazynie,
  • Nadzór nad audytami zewnętrznymi klienta na miejscu w magazynie,
  • Wspieranie pracowników w ich rozwoju,
  • Monitorowanie wyników audytów wewnętrznych oraz implementacja akcji korygujących w ścisłej współpracy z kierownikami obszarów operacyjnych na magazynie,
  • Wspieranie audytorów jakości w ich codziennej pracy.

       OCZEKIWANIA:

  •        Pasja w wyznaczaniu wysokich standardów pracy i budowanie zaangażowania wśród pracowników,
  •        Umiejętne zarządzanie jakością jednocześnie na wielu departamentach operacyjnych (znajomość branży logistycznej będzie dodatkowym atutem),
  •        Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu jakością w środowisku operacyjnym,
  •        Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  •        Umiejętność wyznaczania priorytetów i delegowania zadań,
  •        Praktyczna znajomość procesów i narzędzi wspierających zarządzanie jakością.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.