Pracownik Administracyjny w Magazynie

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 70462 30. April, 2021

natalia.fabiszewska@dhl.com

OFERUJEMY:

·Przyjazne miejsce pracy,

·Realne możliwości rozwoju zawodowego,

·Opieka medyczna,

·Dofinansowanie karty sportowej,

·Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,

·Wczasy pod gruszą,

·Bony świąteczne,

·Obiady za 1zl.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·Realizacja polityki zakupowej DSC w Oddziale,

·Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zamówień, zapytań ofertowych,

·Przyjmowanie i przekazywanie telefonów, faxów, obsługa urządzeń biurowych,

·Zamawianie materiałów biurowych i artykułów spożywczych w ramach powierzonego budżetu,

·Nadzór nad wykonywaniem obowiązków firmy sprzątającej,

·Organizacja spotkań , obsługa gości,

·Ścisła współpraca z Działem Zasobów Ludzkich w Oddziale oraz Działem Księgowości.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doskonała komunikatywność,
  • Łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • Znajomość pakietu MS OFFICE,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Sumienność, dokładność wwykonywaniu zadań,
  • Umiejętność łączenia informacji z różnych źródeł,

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.