Operator/ka wózka widłowego

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 67584 9. April, 2021

natalia.fabiszewska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

- Obsługa procesów magazynowych takich jak: rozładunek, rozłożenie towaru w wyznaczone miejsce, sortowanie, kompletacja towaru wg zamówień;

- Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarów zgodnie z obowiązującymi zasadami;

- Wsparcie przy inwentaryzacjach;

- Dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru;

- Wykonywanie poleceń przełożonego związanych z działaniem placówki, zgodnych z umiejętnościami i kwalifikacjami.

Nasze oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na magazynie;

- Obsługa wózka widłowego – umiejętność potwierdzona uprawnieniami UDT;

- Umiejętność obsługi skanera i komputera;

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę;

- Przepracowany 3-mc okres próbny.

Oferujemy:

- Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

- Przyjazne miejsce pracy;

- Realne możliwości rozwoju zawodowego;

- Opieka medyczna;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Bony świąteczne;

- Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.