Manager ds. szkoleń i rozwoju

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 66353 26. April, 2021

natalia.fabiszewska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

- Organizowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników;

- Przygotowywanie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych;

- Koordynowanie przebiegu procesu onboardingu;

- Zapewnianie pracownikom, współpracownikom oraz partnerom biznesowym szczerych i otwartych informacji zwrotnych;

- Ewidencjonowanie szkoleń pracowników oraz zarządzanie danymi związanymi z procesem szkoleń;

- Współpraca z pozostałymi Działami w celu realizacji polityki szkoleniowej firmy.

Preferowane oczekiwania:

- Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze szkoleń i rozwoju oraz min. 5 letnie doświadczenie w obszarze HR;

-Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

- Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i dzielenia się nią z innymi;

- Pasja w prowadzeniu szkoleń i budowanie zaangażowania wśród pracowników;

- Praktyczna znajomość narzędzi wspierających procesy szkoleniowe.

Oferujemy:

- Przyjazne miejsce pracy,

- Realne możliwości rozwoju zawodowego,

- Opiekę medyczną,

- Dofinansowanie karty sportowej,

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,

- Wczasy pod gruszą,

- Bony świąteczne,

- Obiady za 1zl.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.