Kontroler stanów magazynowych

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 68470 16. April, 2021
natalia.fabiszewska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

- Wykonywanie zadań z zakresu kontroli stanów magazynowych zgodnie z procedurami, instrukcjami oraz poleceniami przełożonych;

-Zapewnienie zgodnie z KPI's poziomu poprawności zapasów i innych wskaźników z tym związanych;

- Zarządzanie danymi i raportami;

-Udział we wdrażaniu projektów oraz zmian w procesach;

- Monitorowanie poprawności wykonywanych ruchów i transakcji magazynowych;

- Odpowiedzialność za rozliczanie wyników miesięcznych oraz rocznych.

Nasze oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. rok;

- Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej;

- Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym w mowie i piśmie;

- Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);

- Umiejętność pracy zespołowej;

- Umiejętności w zakresie przygotowywania raportów;

- Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

- Możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- Przyjazne miejsce pracy;

- Realne możliwości rozwoju zawodowego;

- Opiekę medyczną;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Bony świąteczne;

- Obiady za 1zl.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.