Kierowca ciągnika terminalowego

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 67723 12. April, 2021

natalia.fabiszewska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

- Podstawianie kontenerów pod rampy załadunkowe zapomocą ciągnika terminalowego marki Terberg;

- Przyjmowanie dostaw oraz rozlokowywanie towaru w magazynie;

- Kompletacja, pakowanie oraz sortowanie towaru do wysyłki lub do magazynu;

- Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarów zgodnie z obowiązującymi zasadami;

- Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z działaniem placówki, zgodnych z umiejętnościami i kwalifikacjami.

Nasze oczekiwania:

-Czynne prawo jazdy kat. C (warunek konieczny);

- Umiejętność współpracy w grupie;

- Przepracowany 3-mc, okres próbny.

Oferujemy:

- Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

- Przyjazne miejsce pracy;

- Opieka medyczna;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Bony świąteczne;

- Obiady za 1 zł;

- Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.