Audytor ds. standardów socjalnych

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 66617 26. April, 2021

Zakres zadań na stanowisku:

- Opracowywanie strategii i planów zgodnie ze strategią organizacyjną;

- Wspieranie pracowników w wykorzystywaniu szans do rozwoju;

- Regularne przekazywanie informacji zwrotnych i komunikowanie postępów związanych z osiągnięciem celów;

- Samodzielne poszukiwanie obszarów do poprawy i inicjowanie zmian w organizacji;

- Pomoc we wprowadzaniu i utrzymywaniu dobrych praktyk pracy;

- Utrzymywanie dobrych relacji z klientem;

- Organizacja wydarzeń firmowych.

Nasze oczekiwania:

- Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze HR;

- Wykształcenie wyższe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub kierunku pokrewnym;

- Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel);

- Łatwość w ustalaniu jasnych i osiągalnych celów;

- Umiejętność stałego doskonalenia procesów i inicjowania zmian.

Oferujemy:

- Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

- Przyjazne miejsce pracy;

- Realne możliwości rozwoju zawodowego;

- Opieka medyczna;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Obiady za 1 zł;

- Bony świąteczne;

- Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.