Specjalista ds. Planowania

Żerniki Wrocławskie, Woiwodschaft Niederschlesien, Polen DHL Supply Chain 67368 8. April, 2021

natalia.fabiszewska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

- Planowanie zamówień klienta w systemie zgodnie z wyznaczonym harmonogramem;

- Nadzór nad właściwym poziomem wypełnienia magazynu;

- Analiza zawartości zleceń i decydowanie o rodzaju ich kompletowania;

- Kontakt z klientem w zakresie informacji o aktualnym statusie zleceń;

- Współpraca z działami: transportu, administracji, obsługi klienta, magazynem;

- Przygotowywanie cyklicznych raportów zgodnie z oczekiwaniami Klienta i przełożonego;

- Znajomość procesów w obszarze gospodarki magazynowej, a także w obszarze systemowym (pełny cykl: przyjęcie, wydanie, liczenie cykliczne, korekty magazynowe, obsługa skanera);

- Obsługa procesu Replenishmentu;

- Przestrzeganie i nadzorowanie wymagań jakościowych klienta.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku;

- Zdolność ustalania priorytetów;

- Umiejętność rozwiązywania problemów;

- Zdolności analityczne;

- Znajomość systemów IT, w tym JDA RP lub NTV będzie dodatkowym atutem;

- Doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klientów;

- Udokumentowane doświadczenie w planowaniu i przygotowywaniu założeń;

- Zaawansowana znajomość MS Office (Excel);

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- Umiejętność dostosowania się do procedur i przepisów BHP oraz p.poż

- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

- Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

- Przyjazne miejsce pracy;

- Realne możliwości rozwoju zawodowego;

- Opieka medyczna;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Bony świąteczne;

- Obiady za 1 zł;

- Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.