Kierownik ds. technicznych

Żerniki, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen DHL Supply Chain 66347 6. April, 2021

natalia.fabiszewska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

- Nadzorowanie konserwacji oraz dbanie o prawidłowe działanie wszystkich urządzeń znajdujących się na stanie magazynu;

- Nadzorowanie przeglądów okresowych urządzeń magazynowych oraz tworzenie raportów;

- Kontakt z dostawcami i serwisami w zakresie modernizacji urządzeń oraz nowych zamówień;

- Udział w przetargach na firmy podwykonawcze oraz na zakup nowych urządzeń i maszyn;

- Wdrażaniei koordynacja projektów inwestycyjnych;

- Planowanie pracy oraz kontrola realizacji zadań podległych pracowników.

Preferowane oczekiwania:

- Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie logistycznej/produkcyjnej);

-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- Umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny;

- Umiejętność rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów.

Oferujemy:

- Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

- Przyjazne miejsce pracy;

- Realne możliwości rozwoju zawodowego;

- Opieka medyczna;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Bony świąteczne;

- Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.