Administrator ds. Rekrutacji

Żerniki Wrocławskie, Woiwodschaft Niederschlesien, Polen DHL Supply Chain 65296 25. March, 2021

Oferujemy:

Pracę przy dynamicznie rozwijającym się projekcie,

Pracę w świetnym zespole, pełnym pasji i energii do działania,

Realne możliwości rozwoju kompetencji w organizacji zatrudniającej ponad 5000 pracowników w kraju. W roku 2020 zatrudniliśmy ponad 3 500 osób a 70% kadry kierowniczej wyłaniamy w ramach wewnętrznych promocji,

Możliwość pracy zdalnej,

Udział w tworzeniu strategii w obszarze EB.

Zakres zadań na stanowisku:

Obsługa „hot linii” dla rekrutacji prowadzonych na projekcie,

Weryfikacja życiorysów kandydatów na pozycje operacyjne,

Przeprowadzanie wstępnych, telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami,

Umawianie spotkań rekrutacyjnych dla managerów liniowych,

Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń, administracja, zarządzanie materiałami rekrutacyjnymi,

Kontakt z dostawcami i klientami zewnętrznymi,

Raportowanie wyników pracy.

Oczekiwania:

W trakcie, lub ukończone studia o kierunku: zarządzanie, socjologia, psychologia,

Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym,

Zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze rekrutacji,

Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

Doświadczenie lub odbyte praktyki w agencji/firmie doradztwa personalnego będzie atutem,

Chęć podjęcia pracy na projekcie na czas oznaczony (okres do 7 m-cy).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.