Specjalista ds. Kadr i Płac

Warschau, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 43644 24. September, 2020

Zakres obowiązków:

§kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa
§naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umów o pracę, umów cywilnoprawnych, zasiłków, benefitów, potrąceń
§sporządzanie dokumentów kadrowo - płacowych związanych z przebiegiem zatrudnienia
§prowadzenie akt osobowych
§przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON)
§współpraca z innymi działami firmy w ramach GBS (Global Business Services)

Wymagania:

§wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finanse i rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi)
§minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowo - płacowej
§praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
§obsługa pakietu MS Office
§praktyczna znajomość programu Płatnik
§mile widziana znajomość programu Xpertis
§odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w realizacji zadań
§dobra organizacja pracy
§mile widziana znajomość języka angielskiego

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich