Office Assistant

Warschau, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 55441 18. December, 2020

Główne obowiązki:

Zarządzanie korespondencją przychodzą  i  wychodzącą.

Przyjmowanie oraz wysyłanie przesyłek kurierskich.          .

Przyjmowanie gości osobiście lub przez telefon, odpowiadanie na ich zapytania lub kierowanie ich do innych pracowników biura.

Przygotowywanie spotkań w sali konferencyjnej oraz ich obsługa.

Planowanie i organizacja wyjazdów służbowych dla pracowników biura z czym wiąże się: zamawianie biletów, rezerwacja hoteli, taksówek, wynajmowanie samochodów.

Koordynowanie przepływu dokumentów (umowy, upoważnienia, wnioski, faktury, delegacje).

Opieka nad umowami – archiwizacja, porządkowanie, sortowanie.

Monitorowanie zapasów i  zamawianie artykułów biurowych oraz spożywczych.

Realizacja zadań zlecanych przez innych pracowników biura.

Bieżące zadania zlecone przez Zarząd i Przełożonego.

Wymagania:

Dobra znajomość języka angielskiego

Praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym środowisku

Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego

Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz benefity

Przyjazną atmosferę w biurze

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht