Koordynator Projektu (wdrożenie systemu HR)

Warschau, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 52886 24. November, 2020

projekt 0,5 roczny

Lokalizacja: Warszawa / możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

Zadania:

  • Działanie jako pierwsza linia wsparcia dla Project Managera oraz zespołu przy projekcie wdrażania systemu HR w różnych lokalizacjach w Polsce.
  • Koordynowanie podstawowych działań pomiędzy Project Managerem a Kierownikiem Magazynu i wszystkimi zaangażowanymi stronami
  • Zapewnij odpowiedniej komunikacji ze wszystkimi zainteresowanymi stronami
  • Organizacja regularnych spotkań projektowych i ad hoc dotyczących działań wdrożeniowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych jako wsparcie oraz celem sporządzania podsumowań, również w języku angielskim
  • Śledzenie postępów projektu zgodnie z Planem Projektu, aktualizacja danych, dokumentowanie wykonania kolejnych etapów projektu
  • Zgłaszanie błędów w systemie na etapie wdrażania, wsparcie w identyfikacji ryzyk
  • Zapewnienie terminowej dostawy sprzętu potrzebnego do implementacji systemu do miejsca docelowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 1-2 lata doświadczenia w koordynacji projektów, jako wsparcie projektowe lub Junior Project Manager
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office - zwłaszcza Excel i Word
  • Chęć do pracy w dynamicznym środowisku
  • Zorientowany na cel, zorganizowanie, z wysokim poczuciem odpowiedzialności i inicjatywą
  • Podejście „Can Do”
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Umiejętności analityczne

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich