Administrator Transportu

Warschau, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 46736 12. October, 2020

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·Terminowe rozliczanie bieżących transakcji sprzedaży na podstawie zleceń,

·Terminowe rozliczanie bieżących kosztów operacyjnych na podstawie zleceń,

·Terminowe rozliczanie bieżących faktur dostawców zgodnie z systemem,

·Weryfikacja i przekazywanie dokumentów transportowych wymaganych przez Klienta oraz Dział Księgowości,

·Przestrzeganie terminów raportów, audytów i spotkań ustalonych wewnętrznym terminarzem,

·Współpraca z Działem Księgowości w zakresie rozliczeń z klientami i podwykonawcami,

·Wykonywanie zmian systemowych u dostawców,

·Tworzenie zamówień w systemie na powstałe koszty.

OCZEKIWANIA:

·wykształcenie średnie,

·umiejętności pracy w zespole,

·bardzo dobrej znajomości Windows i pakiet MS Office (w szczególności Excela),

·znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

             OFERUJEMY:

·Realne możliwości rozwoju,

·Opieka medyczna Medicover,

·Bony świąteczne,

·Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

·„wczasy pod gruszą”,

·Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich