Junior Termelés Tervező

Ungarn DHL Supply Chain req81080 12/07/2019

DHL piacvezető szerepet tölt be világszerte a szárazföldi, légi szállítás és raktározás tekintetében. Vállalatunk testreszabott megoldások széles skáláját kínálja – a dokumentumok expressz szállításával kezdődően az ellátási lánc menedzsmentjével bezárólag.
DHL Supply Chain magas színvonalú raktározási és egyéb hozzáadott értékű tevékenységeket biztosít partnereinek Magyarország számos pontján.
Biatorbágyi telephelyünkön raktározással és gyártással foglalkozunk.

Tervezési csapatunkba Junior Termelés tervezőt keresünk!

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

•a vevő igényeinek megfelelően a gyártás munkarendjének megtervezése - a 3M (Man, Machine, Material) figyelembevételével;
•a gyártási kimenet folyamatos felügyelete, tervezése, optimalizálása;
•a gyártás hatékonyságának optimalizálása;
•a vevői megrendelések időbeni gyártásának biztosítása, a felmerülő akadályok elhárítása;
•DHL OPERÁCIÓS STANDARD-ek megtartása;
•ügyfél(ek) rövid és hosszútávú elvárásainak ismerete, megértése; az üzleti együttműködés és elégedettség elérése érdekében; ehhez kapcsolódó fejlesztési irányvonalak meghatározása és teljesítése;
•Az anyagbeérkezéssel és kiszállítással kapcsolatos kommunikáció és egyeztetés a vevővel.
•Maximalizálja az ügyfél elégedettséget, a kockázat csökkentésével és a hatékonyság növelésével.
•Egyezteti a gyártási volument az ügyféllel és a DHL társterületeivel.
•Elemzi vezetőjével : a KPI céloktól (OTD, Hatékonyság & Leadtime) való eltéréseket.
•Támogatja a telephelyi vezetőséget a felelősségi körébe tartozó konkrét eszkalációk megoldásában - Havi

Elvárások:

•Középfokú végzettség
•kommunikációs angol nyelvtudás szóban és írásban
•Erős MS Office felhasználói ismeretek
•Proaktív, ügyfélközpontú szemlélet
•Gyakorlatias gondolkodásmód, jó átlátó és analitikus képesség
•Jó stressztűrő képesség

Előny:

•Gyártási vagy raktározási területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Biatorbágy

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain Hungary

  • Beschäftigungsart

    Permanent Full-Time

  • Arbeitserlaubnis erforderlich

    No