Bérszámfejtési asszisztens

Ungarn DHL Supply Chain req84625 09/10/2019

A DHL az ellátási láncon belüli szolgáltatások globális piacvezetője, beleértve a nemzetközi expressz, szárazföldi közlekedést, légi-, tengeri fuvarozási és szerződéses logisztikát. A Deutsche Post része, a DHL a testreszabott megoldások teljes skáláját kínálja-az expressz dokumentumszállításról a lakossági forgalmazásra és az értékesítés utáni támogatásra.

A DHL ellátási lánc Magyarországon a vezető beszállítói lánc-kezelési szolgáltatások nyújtója, akik a fogyasztási cikkek, a technológia és az ipari termékek ágazatait különböző szolgáltatásokkal szolgálják.

Bérszámfejtő csapatunkba, Üllőre keresünk Bérszámfejtési Asszisztens pozícióba munkatársat heti 20-30 órában.

Várjuk jelentkezésedet, ha szeretnél önállóan feladatokat megoldani, egy összetartó csapat tagjaként. Amennyiben szívesen dolgozol emberekkel, jól beszélsz angolul és érdekelnek az alábbi feladatok, kérjük jelentkezz!

Feladatok
Belépőnap megszervezése, lebonyolítása
Belépéshez kapcsolódó dokumentumok elkészítése és kezelése
Adatok feltöltése, rögzítése a bérszámfejtő programba (NEXON)
Munkavállalókkal való kapcsolattartás
Bérszámfejtési folyamatok támogatása

Elvárások
Középfokú végzettséggel rendelkezel
Kommunikációs szinten beszélsz angolul (erre mindenképp számítunk és lesz alkalmad folyamatosan szinten tartani)
Precízen és pontosan végzed a munkádat
Dolgoztál már adminisztrációs munkakörben legalább 1-2 évet
Ismered és magabiztosan használod az MS Excel és Word programokat

Előny
Ha dolgoztál már ügyfélszolgálaton
Ha van tapasztalatod a bérszámfejtés területén
Ismered a NEXON programokat

Amit kínálunk
Befogadó, összeszokott csapat, akiktől minden nap tanulhatsz
Azonnali munkakezdési lehetőség
Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség
Versenyképes jövedelem
Egyéb juttatások: bejárási támogatás, kafetéria

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain Hungary

  • Reisetätigkeit erforderlich

    Below 25%

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Teilzeit

  • Arbeitserlaubnis erforderlich

    Yes