Pracownik Magazynowy - Teresin

Teresin, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 38726 20. August, 2020

Poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY (WOLNE WEEKENDY).

Miejsce pracy: Teresin.

Godziny pracy od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00, 14:00 – 22:00.

OFERUJEMY:

• Stałą umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio przez DHL,

• Darmową prywatną opiekę medyczną z możliwością dołączenia członków rodziny,

• Dofinansowanie do karty Multisport,

• Dodatek finansowy - „Wczasy pod gruszą”,

• Możliwość grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach,

• Dodatki pieniężne z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

• Dbanie o właściwe składowanie produktów.

• Zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem.

• Właściwa selekcja jakościowa - ilościowa towarów.

• Przestrzeganie zasad obsługi i kontroli użytkowanego sprzętu.

OCZEKIWANIA:

• Nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych (wszystkiego uczymy od podstaw),

• Sumienność, dokładność w wykonywanie powierzonych zadań,

• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (8:00 - 16:00, 14:00 – 22:00).

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Nachtschicht