Administrator Magazynu - Teresin

Teresin, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 38725 20. August, 2020

CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

ADMINISTRATOR MAGAZYNU

Miejsce pracy:Teresin

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

·       Bieżące kontakty z klientem i dostawcami,

·       Obsługa systemu magazynowego, wprowadzanie danych do systemu,)

·       Weryfikacja dokumentów przyjęcia z dokumentami od dostawcy- kontrola ilościowo- jakościowa,

·       Utrzymywanie wskaźników KPI na zakładanych poziomach kontraktowych,

·       Archiwizacja dokumentacji.

OCZEKIWANIA:

·       Wykształcenie średnie,

·       Dobre umiejętności analityczne i pracy z liczbami,

·       Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole,

·       Umiejętność obsługi komputera,

·       Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel),

·       Gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym,

·       Doświadczenie pracy na magazynie, lub podobnym stanowisku (mile widziane),

·       Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane).

OFERUJEMY:

·       Realne możliwości rozwoju zawodowego,

·       Opieka medyczna Medicover,

·       Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

·       Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

·       „Wczasy pod gruszą”,

·       Uczestniczenie w budowie przyjaznego miejsca pracy.

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Nachtschicht