Specjalista ds. Zakupów

Szczecin, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 15369 07/11/2019

Zakres zadań na stanowisku:

  • Nadzór nad dostawcami dostarczającymi produkty lub usługi na potrzeby oddziału

  • Weryfikacja realizowanych przez dostawców zamówień

  • Analiza rynku pod kątem nowych rozwiązań i dostawców

  • Tworzenie zamówień w systemie oraz analiza kosztów

  • Budowanie dobrych relacji z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym

  • Rozliczanie faktur dostawców oraz ścisła współpraca z działem księgowości i centralnym działem Zakupów

Preferowane Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze zakupów w branży logistycznej lub produkcyjnej – min. 1 rok

  • Znajomość technicznych zagadnień w biznesie logistycznym lub produkcyjnym

  • Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań oraz celów

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie

  • Znajomość jez. Angielskiego – min. B1

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • Znajomość systemów finansowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą

  • Przyjazne miejsce pracy

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

  • Opieka medyczna

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • Wczasy pod gruszą

  • Bony świąteczne

  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich