Team Leader - Lider Zespołu

Sosnowiec, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 51189 9. November, 2020

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników przez planowanie, organizowanie pracy, delegowanie zadań.
  • Szkolenie pracowników oraz dbanie o ich efektywną pracę.
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji, organizacja spotkań zespołu, prowadzenie codziennych odpraw.
  • Realizacja planu produkcji w sposób efektywny oraz KPI’s
  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur, BHP oraz procesów pracy na rzecz klienta.
  • Zarządzanie operacjami magazynowymi oraz wprowadzanie i inicjowanie usprawnień.

PREFEROWANE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane na kierunku związanym z logistyką, naukami ścisłymi.
  • Nastawienie na realny wynik i cel.
  • Silne poczucie obowiązku za powierzone zadania oraz uzgodnione terminy.
  • Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia.
  • Wysokie umiejętności dobrej komunikacji interpersonalnej.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Umiejętność obsługi systemów magazynowych
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy.
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.
  • Szkolenie stanowiskowe.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Bony świąteczne.
  • Karta MultiSport.
  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Bony Świąteczne.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich