Specjalista ds. Operacji HR

Sosnowiec, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 49837 29. October, 2020

(umowa na zastępstwo, 1,5 roku)

Oferujemy

·Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą,

·Przyjazne miejsce pracy,

·Realne możliwości rozwoju zawodowego,

·Opieka medyczna,

·Dofinansowanie karty sportowej,

·Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,

·Wczasy pod gruszą,

·Bony świąteczne,

·Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zakres zadań na stanowisku

·Koordynowanie spraw personalnych oraz administracyjnych w zakresie danych osobowych na poziomie lokalizacji,

·Wsparcie procesów rekrutacji w zakresie administracji personalnej,

·Realizacja procesu wdrożenia nowych pracowników w zakresie dotyczącym HR,

·Zbieranie, weryfikowanie oraz raportowanie danych dotyczących czasu pracy,

·Zapewnienie wsparcia dla pracowników i menedżerów lokalizacji w sprawach personalnych.

Preferowane oczekiwania

·Minimum 1-2 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym z zagadnieniami kadrowymi,

·Wiedza i praktyka w stosowaniu przepisów Kodeksu Pracy,

·Język angielski na poziomie komunikatywnym - mile widziane,

·Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

·Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych (znajomość programu XPERTIS będzie dodatkowym atutem).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit