Pracownik magazynowy

Sosnowiec, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 64239 31. March, 2021

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości.

Praca w naszym oddziale wymaga umiejętności odnajdywania się w bardzo dynamicznym środowisku.

Jest to oferta dla osób lubiących być w ciągłym ruchu oraz potrafiących umiejętnie obsługiwać wózki widłowe niskiego składu.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY, poszukujemy kobiet i mężczyzn do naszego oddziału w Sosnowcu z obsługą międzynarodowego klienta retail, ul. Baczyńskiego.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + miesięczna premia indywidualna

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prywatną opiekę medyczną

Dofinansowanie do karty Multisport

Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach

„Wczasy pod gruszą”

Bony świąteczne

Płatny, pracowniczy program poleceń

Ekstra bonusy za inicjatywy usprawniające procesy

Szkolenia rozwojowe

Zakres zadań na stanowisku

Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów)

Praca na wózku widłowym (niskiego składu) oraz ze skanerem

Dbałość o utrzymanie standardów jakościowych na magazynie

Przestrzeganie przepisów BHP

Preferowane oczekiwania

Doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera

Doświadczenie w pracy opartej na normach ilościowo-jakościowych

Umiejętność odnajdywania się w bardzo dynamicznym środowisku pracy

Doświadczenie w obsłudze wózka unoszącego (LLOP, piesek)

Doświadczenie w pracy ze skanerem

Gotowość do pracy oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (system 4 brygadowy w okresie peak seasonu)

Prawo jazdy kat. B

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich