Pracownik magazynowy - WYŻSZE WYNAGRODZENIE!

Sosnowiec, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 28690 30. April, 2020

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach. Na sam początek proponujemy Ci stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY, Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + miesięczna premia indywidualna
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Bony świąteczne
  • Płatny, pracowniczy program poleceń
  • Ekstra bonusy za inicjatywy usprawniające procesy
  • Szkolenia rozwojowe

Zakres zadań na stanowisku

  • Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów)
  • Praca na wózku widłowym (niskiego składu) oraz ze skanerem
  • Dbałość o utrzymanie standardów jakościowych na magazynie
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Preferowane oczekiwania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózka unoszącego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem
  • Gotowość do pracy oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (system 4 brygadowy w okresie peak seasonu)

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich