Pracownik magazynowy - WYŻSZE WYNAGRODZENIE!

Sosnowiec, Schlesien, Polen SUPPLY CHAIN 13767 31/10/2019

OFERUJEMY:

  • WYŻSZE WYNAGRODZENIE - podstawa + miesięczna premia indywidualna (3 680 PLN total brutto)
  • Umowę o pracę
  • Dodatkowe nagrody pieniężne w ramach programu poleceń pracowniczych – 300 PLN oraz programu lojalnościowego – do1 800 PLN
  • Dodatki za pracę w weekendy – 100 PLN za każdy dzień
  • Dodatek za brak absencji w sezonie - 400 PLN wypłacany co 2 miesiące
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Bony świąteczne

Zakres zadań na stanowisku

  • Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów)
  • Praca na wózku widłowym oraz ze skanerem
  • Dbałość o utrzymanie standardów jakościowych na magazynie

Preferowane oczekiwania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera
  • Doświadczenie w obsłudze wózka jezdniowego niskiego składu
  • Gotowość do pracy oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

NIE MASZ UPRAWNIEŃ UDT? DOŁĄCZAJĄC DO NASZEJ DRUŻYNY, ZAPEWNIMY CI SZKOLENIE I EGZAMIN NA KOSZT PRACODAWCY.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich