Lider zespołu

Sosnowiec, Schlesien, Polen SUPPLY CHAIN 19315 23/12/2019
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Lider Zespołu
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres zadań na stanowisku

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu ok. 20 - 30 osób.
  • Szkolenie pracowników i zapewnienie właściwego poziomu informacji, wiedzy, aby uzyskać oczekiwany poziom usługi.
  • Dbałość o jakość i efektywność pracy zespołu, poszukiwanie usprawnień.
  • Dbałość o prowadzenie procesu magazynowego zgodnie ze standardami.
  • Realizacja planów produkcyjnych, dostosowanie zasobów.
  • Bieżące kierowanie operacją celem zapewnienia realizacji usługi z zachowaniem standardów bezpieczeństwa w zakresie BHP i ochrony oraz sprawiedliwego środowiska pracy.
  • Zapewnienie zgodności w zakresie standardowych procedur operacyjnych.
  • Komunikacja z Klientem, a także udział w przygotowywaniu spotkań - przedstawienie operacji.

Preferowane oczekiwania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu operacjami magazynowymi.
  • Doświadczenie w procesach optymalizacyjnych, 5S.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne.
  • Znajomość wymagań BHP.
  • Znajomość Prawa Pracy oraz rozliczania czasu pracy.
  • Dobre umiejętności analityczne.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Przyjazne miejsce pracy.
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Opieka medyczna.
  • Dofinansowanie karty sportowej.
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Bony świąteczne.
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich