Team Leader

Sochaczew, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 63507 11. March, 2021

Poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju naszej operacji w regionie.

Team Leader

Miejsce pracy: Sochaczew

Zakres zadań na stanowisku:

·Zarządzanie zespołem podległych pracowników przez planowanie, organizowanie pracy, delegowanie zadań.

·Szkolenie pracowników oraz dbanie o ich efektywną pracę.

·Zapewnienie skutecznej komunikacji, organizacja spotkań zespołu, prowadzenie codziennych odpraw.

·Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur, BHP oraz procesów pracy na rzecz klienta.

·Zarządzanie operacjami magazynowymi oraz wprowadzanie i inicjowanie usprawnień.

Oczekiwania:

·Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

·Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku.

·Wykształcenie min. średnie, mile widziane na kierunku związanym z logistyką, naukami ścisłymi.

·Nastawienie na realny wynik i cel

·Silne poczucie obowiązku za powierzone zadania oraz uzgodnione terminy.

·Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia.

·Wysokie umiejętności dobrej komunikacji interpersonalnej.

·Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

·Umiejętność obsługi SAP lub doświadczenie w systemach magazynowych.

·Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

·Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:

·Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą

·Przyjazne miejsce pracy

·Realne możliwości rozwoju zawodowego

·Opieka medyczna

·Dofinansowanie karty sportowej

·Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

·Wczasy pod gruszą

·Bony świąteczne

·Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność

Oferujemy:

·Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat

·Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia

·Szkolenie stanowiskowe

·Karta MultiSport

·Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika

·Bony Świąteczne

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich