Specjalista ds. Jakości, BHP i Środowiska

Sochaczew, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 57006 16. February, 2021
.Zakres obowiązków:
Wdrażanie, utrzymywanie i rozwój Zintegrowanego Systemu Zarządzania DHL Supply Chain (Integrated Management System) na poziomie oddziału
Koordynacja i nadzór nad tworzeniem, aktualizacją i rozwojem oddziałowej dokumentacji w zakresie pod-systemów Zarządzania Jakością, Zarządzania Energią i Środowiskiem, Zarządzania BHP, Zarządzania Ciągłąścią Biznesu
Wdrażanie, utrzymanie i rozwój programów/procesów/metodologii w zakresie powyższych pod-systemów
Utrzymanie zgodności z wymaganiami prawnymi
Udział w audytach i assessmentach oraz przygotowanie działań poaudytowych, korygujących i zapobiegawczych
Szkolenie pracowników w zakresie Jakości, BHP , Środowiska,  Efektywnosci energetycznej, BCM, wdrażanie działań poaudytowych, korygujacych i zapobiegawczych, a także action planów w obszarze IMS
Raportowanie i aktualizacja informacji i danych dotyczących obszaru pracy
Koordynowanie przestrzegania istniejących w oddziale procedur oraz instrukcji oraz sprawdzanie wiedzy pracowników oddziału z tego zakresu
Współpraca z innymi częściami firmy w celu zapewnienia najwyższej skuteczności i stosowania najlepszych praktyk

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie na podobnym stanowisku 1-2
Znajomość zagadnień związanych z wdrażaniem oraz kontrolą ZSZ (wg Normy ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22301, ISO 50001) mile widziane
Dobra znajomość przepisów BHP,  PPOŻ, Środowiskowych, dot. Efektywności Energetycznej
Doskonałe zdolności organizacyjne, analityczne, umiejętności interpersonalne oraz umiejętności z zakresu planowania
Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku pracy
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    less 20%

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht