Senior Planning Manager

Sochaczew, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 52716 20. November, 2020

Miejsce pracy: Sochaczew.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Kompleksowe planowanie zasobów ludzkich dla Centrum Dystrybucji,
  • Kontrola, rozliczanie oraz analiza KPI,
  • Wskazywanie i antycypacja ryzyka: operacyjnego, wolumenowego, procesowego, zasobowego,
  • Tworzenie kalkulacji kosztów pokazujących zwrot z inwestycji lub zmian procesów magazynowych,
  • Zarządzanie zespołem Flow Control - optymalne i zaplanowane przesunięcia w procesach magazynowych,
  • Planowanie strumieni procesowych w odpowiednie rozwiązanie automatyczne - minimalizacja kosztów operacyjnych,
  • Bezpośrednia współpraca z klientem w tworzeniu optymalnych przepływów procesowych.

OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lat,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz budowania „team spirit”,
  • Min. podstawowa znajomość procesów logistycznych,
  • Zdolność wyznaczania kierunku pracy i ustalania priorytetów,
  • Umiejętności analityczne oraz rozwiązywania problemów.

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht