Pracownik magazynowy EMPIK Sochaczew

Sochaczew, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 23358 17. February, 2020

Zapewniamy BEZPŁATNY TRANSPORT z:

PŁOCKA (przez Gąbin, Sanniki, Słubice, Iłów, Giżyce, Wężyki, Rybno, DHL Sochaczew)

BODZANOWA (przez Wyszogród, Kamion, Witkowice, Nowe Mistrzewice, Juliopol, Adamowa Góra, Altana, DHL Sochaczew)

SKIERNIEWIC (przez Sierakowice, Bełchów, Łowicz, DHL Sochaczew)

ŻYRARDOWA (przez Wiskitki, Guzów, Bolimów, Mizerka, Nowa Sucha, Kozłów Biskupi, DHL Sochaczew)

CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

Oferujemy:

· Wynagrodzenie 3 400 PLN brutto (3 100 PLN podstawa + 300 PLN dodatku frekwencyjnego) + do 1 085 PLN brutto premii miesięcznej

· Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bezpośrednio przez

firmę DHL

· Realne możliwości rozwoju i awansu w rozbudowującym się magazynie (nowe stanowiska pracy)

· Zautomatyzowane środowisko pracy, które czyni pracę lżjeszą

· Opieka medyczna Medicover,

· Bony świąteczne

· Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

· „wczasy pod gruszą”,

· Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie

· Program poleceń pracowniczych umożliwiający pozyskanie dodatkowej nagrody pieniężnej

Zakres zadań na stanowisku:

· Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie

· Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień

· Praca ze skanerem

Oczekiwania:

· Gotowość do pracy w systemie trzy-zmianowym

· Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich