Pracownik Magazynowy DHL - NOWE WYNAGRODZENIE / Sochaczew

Sochaczew, Woiwodschaft Masowien, Polen SUPPLY CHAIN 14621 03/01/2020

CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

Oferujemy:

·      Wynagrodzenie 2 850 PLN brutto + do

1 000 PLN brutto premii miesięcznej

·       Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

·       Nowoczesne, zautomatyzowane środowisko pracy, które czyni pracę lekką

·       Bezpłatny transport pracowniczy w Sochaczewie

i okolicach

·       Realne możliwości rozwoju zawodowego

·       Opieka medyczna Medicover,

·       Bony świąteczne

·       Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

·       „wczasy pod gruszą”,

·       Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie

·       Program poleceń pracowniczych umożliwiający pozyskanie dodatkowej nagrody pieniężnej

Zakres zadań na stanowisku:

·     Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie

·     Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień

·     Praca ze skanerem

Oczekiwania:

·     Gotowość do pracy

·     Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich