HR Business Partner

Sochaczew, Woiwodschaft Masowien, Polen SUPPLY CHAIN 22150 30/01/2020

Zakres zadań:

* Realizacja strategii polityki personalnej oraz koordynowanie i wdrażanie procesów personalnych,

* Komunikacja i zarządzanie zmianą,

* Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących satysfakcję i motywację pracowników,

* Efektywne zarządzanie pulą talentów i procesem sukcesji,

* Budowanie dialogu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

* Identyfikowanie wyzwań rynku i organizacji i skuteczna egzekucja polityki procesów korporacyjnych

Preferowane oczekiwania:

* Minimum 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

* Potwierdzone sukcesami umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i partnerami biznesowymi (w tym menedżerami wyższego szczebla),

* Rozumienie procesów biznesowych i gotowość do wspierania innych w osiąganiu celów,

* Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym,

* Kreatywność, nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań, osiąganie wyznaczonych celów,

* Ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne oraz przekonywania innych do proponowanych rozwiązań.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich