Specjalista ds. systemów magazynowych (SAP)

Skwierzyna, Woiwodschaft Lebus, Polen DHL Supply Chain 49069 26. October, 2020

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach. Na sam początek proponujemy Ci stanowisko:

Specjalista ds. SAP

Międzyrzecz

Zakres zadań na stanowisku:

  • Przygotowywanie raportów dot. bieżącej działalności magazynu zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Planowanie i testowanie zmian konfiguracji systemu informatycznego magazynu.
  • Współpraca z pracownikami operacji magazynowych w celu wyczerpującego planowania zmian w konfiguracji systemu informatycznego magazynu.
  • Proponowanie udoskonaleń systemu informatycznego w celu lepszego zaspokajania potrzeb operacji i klienta.
  • Współpraca z przedstawicielami klienta w celu lepszego dopasowania systemu informatycznego i procesów do potrzeb klienta.
  • Wspomaganie pracowników operacji w zakresie podwyższania ich wiedzy na temat działania systemu magazynowego.
  • Proaktywne działanie w celu wykrywania i usuwania problemów w działaniu systemu informatycznego.
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów systemowych.
  • Tworzenie lokalizacji magazynowych.
  • Wyjaśnianie rozbieżności stok magazynowy vs stok systemowy.
  • Udział w procesie inwentaryzacji cyklicznej i rocznej.
  • Dbanie o przestrzeganie reguł ogólnofirmowych i lokalnych w zakresie używania systemu informatycznego oraz propagowanie tych reguł wśród pracowników operacji.
  • Zarządzanie uszkodzonymi produktami zgodnie z procedurami.
  • Wykonywanie dodatkowych obowiązków powierzonych przez przełożonych.

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe związane z logistyką.
  • Znajomość SAP.
  • Znajomość podstaw języka SQL – mile widziane.
  • Orientacja w zagadnieniach transportu i logistyki.
  • Orientacja w zagadnieniach informatyki.
  • Dbałość o porządek oraz odpowiedni obieg informacji.
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Znajomość MS Office w stopniu dobrym.
  • Znajomość j. angielskiego i niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

·Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę

·Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie

·„Wczasy pod gruszą”

·Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w największej firmie na świecie z branży logistyki kontraktowej

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich