Pracownik magazynowy

Rzeszów, Woiwodschaft Karpatenvorland, Polen DHL Supply Chain 67941 13. April, 2021

DHL Supply Chain jest globalnym ekspertem w dziedzinie logistyki kontraktowej. W związku z otwarciem nowego magazynu dla międzynarodowego lidera z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY, miejsce pracy: Zaczernie

• Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości.

• Praca w naszym oddziale wymaga umiejętności odnajdywania się w bardzo dynamicznym środowisku.

• Jest to oferta dla osób lubiących być w ciągłym ruchu oraz potrafiących umiejętnie obsługiwać wózki widłowe.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.

• Konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premia miesięczna.

• Prywatną opiekę medyczną.

• Wczasy pod gruszą, dodatki na święta.

• Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

• Bogate możliwości szkoleń i rozwoju w strukturach organizacji.

• Pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze.

• Pracę w organizacji nastawionej na komunikację, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał (awanse wewnętrzne).

• Zapewniamy przeszkolenie oraz doświadczoną operacyjnie kadrę zarządczą.

Zakres zadań na stanowisku:

• Wykonywanie operacji magazynowych (rozładunek, rozłożenie towaru, kompletacja zamówień, przygotowanie paczek do wysyłki).

• Praca ze skanerem.

• Właściwa selekcja jakościowo-ilościowa towarów.

Wymagania:

• Uprawnienia UDT – mile widziane.

• Doświadczenie w pracy na magazynie oraz w obsłudze wózka widłowego - mile widziane.

• Doświadczenie w obsłudze systemu WMS oraz skanera będzie atutem.

• Czynne prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny.

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym równoważnym (2 dni po 12h, 2 dni wolnego, godziny pracy: 07:00 - 19:00, 19:00 - 07:00).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich