Pracownik magazynowy

Rzeszów, Woiwodschaft Karpatenvorland, Polen DHL Supply Chain 65625 9. April, 2021

DHL Supply Chain jest globalnym ekspertem w dziedzinie logistyki kontraktowej. W związku z otwarciem nowego magazynu dla międzynarodowego lidera z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Operator wózka widłowego, miejsce pracy: Zaczernie

  • Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości.
  • Praca w naszym oddziale wymaga umiejętności odnajdywania się w bardzo dynamicznym środowisku.
  • Jest to oferta dla osób lubiących być w ciągłym ruchu oraz potrafiących umiejętnie obsługiwać wózki widłowe niskiego składu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premia miesięczna.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Bogate możliwości szkoleń i rozwoju w strukturach organizacji.
  • Pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze.
  • Pracę w organizacji nastawionej na komunikację, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał (awanse wewnętrzne).
  • Zapewniamy przeszkolenie oraz doświadczoną operacyjnie kadrę zarządczą.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wykonywanie operacji magazynowych (rozładunek, rozłożenie towaru, kompletacja zamówień, przygotowanie paczek do wysyłki).
  • Praca ze skanerem.
  • Właściwa selekcja jakościowo-ilościowa towarów.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT – wymóg konieczny.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie oraz w obsłudze wózka widłowego wysokiego składu.
  • Doświadczenie w obsłudze systemu WMS oraz skanera będzie atutem.
  • Czynne prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym równoważnym (2 dni po 12h, 2 dni wolnego, godziny pracy: 07:00 - 19:00, 19:00 - 07:00).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich