Pracownik magazynowy – Operator Transportu Wewnętrznego

Rzeszów, Woiwodschaft Karpatenvorland, Polen DHL Supply Chain 61146 18. February, 2021

Stanowisko: Magazynier – Operator Transportu Wewnętrznego

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres zadań na stanowisku:

  • Prace magazynowe: rozładunek, załadunek towarów,
  • Dbałość o towar: zabezpieczenie, weryfikacja jakościowa i ilościowa,
  • Obsługa wózka widłowego.

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym do 3,5t,
  • Kwalifikacje UDT,
  • Znajomość procesów i standardów magazynowych,
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjność w pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku, od 06:00 – 14:00 oraz 15:00 – 23:00).

Oferujemy:

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Premia świąteczna,
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich