Operator wózka widłowego (UDT)

Rzeszów, Woiwodschaft Karpatenvorland, Polen DHL Supply Chain 46759 12. October, 2020

DHL Supply Chain jest globalnym ekspertem w dziedzinie logistyki kontraktowej. W związku z otwarciem nowego magazynu dla międzynarodowego lidera z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Operator wózka widłowego

DHL SUPPLY CHAIN Rzeszów/Jasionka

PRACUJ BEZPIECZNIE W DHL

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest od zawsze naszym priorytetem.

W DHL Supply Chain na co dzień przestrzegamy restrykcyjnych procedur, mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników.

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premia miesięczna + dodatek za pracę w systemie równoważonym.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Bogate możliwości szkoleń i rozwoju w strukturach organizacji.
  • Pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze.
  • Pracę w organizacji nastawionej na komunikację, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał (awanse wewnętrzne).
  • Zapewniamy przeszkolenie oraz doświadczoną operacyjnie kadrę zarządczą.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wykonywanie operacji magazynowych (rozładunek, rozłożenie towaru, kompletacja zamówień, przygotowanie paczek do wysyłki).
  • Praca ze skanerem.
  • Właściwa selekcja jakościowo-ilościowa towarów.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT – wymóg konieczny
  • Doświadczenie w pracy na magazynie jako Operator wózka widłowego.
  • Doświadczenie w obsłudze systemu WMS oraz skanera będzie atutem.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, 12h 07:00-19:00, 19:00-07:00 (2 dni pracy, 2 dni wolnego).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich