Operator wózka widłowego - Rzeszów

Rzeszów, Woiwodschaft Karpatenvorland, Polen SUPPLY CHAIN 22108 30/01/2020

Operator Wózka Widłowego

Rzeszów, ul. Chmury Ludwika

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe + premia miesięczna.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Dodatki na święta.
  • Pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze.
  • Pracę w organizacji nastawionej na komunikację, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał (awanse wewnętrzne).

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Przyjmowanie dostaw oraz rozlokowanie towaru w magazynie.
  • Kompletacja, pakowanie oraz sortowanie towaru do wysyłki lub do magazynu.
  • Wsparcie przy inwentaryzacjach.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarów zgodnie z obowiązującymi zasadami.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego, związanych z działaniem placówki, zgodnych z umiejętnościami i kwalifikacjami.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Obsługa wózka widłowego – umiejętność potwierdzona uprawnieniami UDT.
  • Umiejętność obsługi skanera.
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 12h (2 dni pracy, 2 dni wolne).
  • Orzeczenie o niekaralności.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich