Kontroler stanów magazynowych - Rzeszów

Rzeszów, Woiwodschaft Karpatenvorland, Polen SUPPLY CHAIN 22102 30/01/2020

Kontroler stanów magazynowych – Rzeszów

Główne obowiązki:

  • Nadzorowanie i raportowanie prac związanych z kontrolą stanów magazynowych.
  • Weryfikacja zgodności reklamacji zgłaszanych przez klientów.
  • Obsługa przyjęć dostaw zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Wprowadzanie danych do systemu w zakresie przyjmowania dostaw oraz lokalizacji produktów.
  • Dbałość o należyte standardy przechowywania materiałów.
  • Udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Doświadczeniew pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata.
  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej.
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 12h (2 dni wolne, 2 dni praca).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę.
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie.
  • „Wczasy pod gruszą”.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w największej firmie na świecie z branży logistyki kontraktowej.
  • Praca w wysokich standardach BHP.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich