Kontroler Jakości

Rzeszów, Woiwodschaft Karpatenvorland, Polen DHL Supply Chain 66245 6. April, 2021

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

  • Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości.
  • Praca w naszym oddziale wymaga umiejętności odnajdywania się w dynamicznym środowisku z postawą "CAN DO".

Kontroler jakości - Rzeszów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie DHL Supply Chain.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premia miesięczna po okresie próbnym.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Bogate możliwości szkoleń i rozwoju w strukturach organizacji.
  • Pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze.
  • Pracę w organizacji nastawionej na komunikację, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał (awanse wewnętrzne).
  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę zarządczą.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Właściwa selekcja jakościowo-ilościowa towarów.
  • Egzekwowanie planów kontroli dostaw w zakresie pobierania i wstępnej weryfikacji próbek.
  • Wykonywanie i zarządzanie procesem poboru, składowania, wysyłki i zwrotu. próbek podczas procesu kontroli dostaw.
  • Oznaczanie komponentów zgodnie z ich statusem.
  • Zapewnienie zgodności stanu SAP ze stanem magazynowym.
  • Wsparcie przy wdrażaniu działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Dbanie o sprawności przyrządów i urządzeń pomiarowych.
  • Wykorzystanie umiejętności analitycznych do określenia przyczyny powstania wady.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - preferowane min. średnie techniczne.
  • Umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność.
  • Umiejętność pracy zgodnie z wyznaczonymi standardami.
  • Systematyczność, sumienność i proaktywność.
  • Umiejętność wykorzystania programów SAP, Microsoft Word oraz Microsoft Excel do tworzenia raportów i protokołów pomiarowych.
  • Umiejętność poprawnej interpretacji tolerancji geometrycznych.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym (2 dni po 12h, 2 dni wolnego).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich