Administrator magazynu - Rzeszów

Rzeszów, Woiwodschaft Karpatenvorland, Polen SUPPLY CHAIN 22118 30/01/2020

Administrator magazynu

DHL SUPPLY CHAIN Rzeszów, ul. Chmury Ludwika

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę + system premiowy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach.
  • "Wczasy pod gruszą".
  • Bony Świąteczne.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Administrowanie magazynem w zakresie procesów związanych z przyjmowaniem, wydawaniem i transportem magazynowym.
  • Tworzenie, kontrola oraz nadzór nad dokumentacją ruchu towarowego.
  • Obsługa systemów komputerowych.

Wymagania:

  • Minimum 1 roczne doświadczenie w administracji magazynowej.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w pracy z SAP lub innym systemie magazynowym.
  • Dbałość o porządek oraz odpowiedni obieg informacji.
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Znajomość MS Office w stopniu dobrym.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 12h (2 dni pracy, 2 dni wolnego).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich