Administrator systemu magazynowego

Robakowo, Woiwodschaft Großpolen, Polen DHL Supply Chain 55301 17. December, 2020

Administrator system magazynowego

(projekt na około 1,5 roku)

DHL SUPPLY CHAIN Poznań, Robakowo

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie zleceń oraz tworzenie podstawowych raportów
  • Bieżący kontakt z działem transportu
  • Ścisła współpraca w zakresie poprawnych przyjęć dostaw i wydawania towaru
  • Bieżące kontakty z  Klientem w sprawach przyjęć, wydań i reklamacji
  • Obsługa procesów w systemie SAP
  • Obsługa przyjęć dostaw zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Nadzór nad terminowym i zgodnym z dokumentami rozładunkiem towaru
  • Obsługa nadwyżek i uszkodzonych towarów
  • Obsługa zwrotów zgodnie z instrukcją i archiwizacja dokumentów
  • Archiwizowanie dokumentów przyjęć i wydań
  • Wprowadzenie danych do systemu w zakresie przyjmowania dostaw i wydawania
  • Archiwizacja dokumentacji związanej z wykonywaniem powierzonych obowiązków
  • Obsługa administracyjna rozładunku samochodów dostawczych
  • Przygotowywanie i wysyłanie raportów dotyczących przyjęć towaru, ilości przyjętych palet i samochodów dostawczych w danym dniu
  • Monitorowanie gospodarki paletami (przyjmowanie i wydawanie palet dostawcom, prowadzenie rejestru palet)
  • Raportowanie stanów magazynowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Podstawowa wiedza z zakresu procesów logistycznych
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Znajomość SAP – wymóg konieczny
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność dostosowania się do procedur i przepisów BHP oraz p.poż
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (system pracy od poniedziałku do niedzieli - 5 dni pracujących w ciągu całego tygodnia, system pracy 3 zmianowy (6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Znajomość j. angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • System premiowy
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w największej firmie na świecie z branży logistyki kontraktowej
  • Praca w wysokich standardach BHP

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich