Specjalista ds. jakości

Ratibor, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 41978 16. September, 2020

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach. Na sam początek proponujemy Ci stanowisko:

Specjalista ds. Jakości

Obowiązki:

  • Nadzór nad dokumentacją jakościową oddziału
  • Lokalna administracja repozytorium dokumentacji jakościowej (aplikacje: Share Point, iShare, Logics, dysk sieciowy)
  • Nadzór nad zapisami jakościowymi i ich archiwizacją (papierową oraz elektroniczną wersją)
  • Raportowanie KPI jakościowych Klienta
  • Wdrażanie, utrzymanie i rozwój systemu ISO 9001
  • Wdrażanie, utrzymanie i rozwój metodologii CAPA (działania korygujące i zapobiegawcze)
  • Wdrażanie, utrzymanie i rozwój metodologii 5 S
  • Przegląd i aktualizacja lokalnych instrukcji i procedur jakościowych
  • Szkolenia z lokalnych, krajowych oraz korporacyjnych instrukcji i procedur jakościowych (w tym szkolenia wprowadzające)
  • Koordynacja procesu przeglądów i aktualizacji lokalnych instrukcji oraz procedur procesowych i pomocniczych
  • Aktualizacja i utrzymanie oddziałowych rejestrów i action planów w obszarze jakości
  • Koordynacja i dokumentowanie comiesięcznych oddziałowych przeglądów zarządzania w obszarze jakości
  • Nadzór nad tablicami komunikacyjnymi, TV, plakatami itd. w obszarze zarządzania jakością
  • Wdrażanie, utrzymanie i rozwój programu/systemu Najlepszych Praktyk DHL Supply Chain

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe związane z Jakością)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/logistycznej
  • Certyfikat Audytora Wewnętrznego
  • Znajomość języka angielskiego, komunikatywnie w mowie i w piśmie (min .B1)
  • Znajomość zagadnień związanych z wdrażaniem oraz kontrolą ZSZ (wg Normy ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22301, ISO 50001)
  • Znajomość przepisów BHP i PPOŻ
  • Znajomość przepisów dor. Efektywnosći Energetycznej – mile widziane
  • Praktyczna znajomość pakietu Office.
  • Dokładność i sumienność
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz umiejętności z zakresu planowania
  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + miesięczna premia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Bony świąteczne
  • Szkolenia rozwojowe

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich