Trener

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 39033 24. August, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Trener

Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy.
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.
  • Szkolenie stanowiskowe.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Bony świąteczne.
  • Karta MultiSport.
  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Bony Świąteczne.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Definiowanie, planowanie oraz realizacja procedur i polityki szkoleniowej w firmie w celu dostosowania ich do potrzeb organizacji.
  • Aktywny udział w rozwijaniu kompetencji pracowników poprzez prowadzenie szkoleń operacyjnych.
  • Dokumentowanie procesów i śledzenie wskaźników efektywności szkoleń.
  • Pomoc i koordynacja działań w zakresie onboardingu pracowników poprzez dostarczanie instrukcji manualnych oraz informacji wprowadzających dla pracowników.
  • Identyfikowanie nowych metod i możliwości usprawniania pracy.
  • Zapewnianie codziennego wsparcia szkoleniowego dla pracowników oraz kierowników liniowych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze logistyki magazynowej - wymóg konieczny.
  • Umiejętność wyznaczania standardów pracy oraz dostarczania wsparcia/ motywacji do osiągania odpowiednich wyników.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym, również w weekendy (od pn-pt 3 zmiany, soboty 1 i 2 zmiana, niedziele tylko 3 zmiana)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Exel Supply Chain Limited