Technik utrzymania ruchu

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 54544 17. December, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy.

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.

  •      Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.

  • Szkolenie stanowiskowe.

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.

  • Bony świąteczne.

  • Karta MultiSport.

  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika.

  • Wczasy pod gruszą.

  • Bony Świąteczne.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Dbałość i kontrola nad zapewnieniem ciągłości procesu.
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych infrastruktury technicznej zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Utrzymanie stacji ładowania wózków i baterii.
  • Dzienne raportowanie stanu technicznego i stwierdzonych uchybień.
  • Nadzór nad pracami firm zewnętrznych.
  • Inicjowanie rozwiązań technicznych powodujących zmniejszenie awaryjności urządzeń.
  • Wsparcie uruchomień nowych linii produkcyjnych.

OCZEKIWANIA:

·Wykształcenie wyższe techniczne.

·Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

·J.angielski na poziomie B1

·Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, budowy, odbioru i eksploatacji maszyn.

·Wiedza na temat wykonywania prac naprawczych i konserwatorskich na nadzorowanych urządzeniach.

·Znajomość języka angielskiego (w stopniukomunikatywnym).

·Dobra znajomość pakietu Ms Office.

·Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.

·Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich