Technik utrzymania ruchu

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 39090 24. August, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy.
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.
  • Szkolenie stanowiskowe.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Bony świąteczne.
  • Karta MultiSport.
  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Bony Świąteczne.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Codzienny serwis i nadzór nad eksploatacją urządzeń transportu wewnętrznego.
  • Zarządzanie tematem wszelakich usterek na magazynie i w pomieszczeniach biurowych.
  • Utrzymanie stacji ładowania wózków i baterii.
  • Drobne naprawy urządzeń biurowych i magazynowych.
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych bądź remontowych na magazynie i w biurach.
  • Raportowanie stanu technicznego i stwierdzonych uchybień.
  • Nadzór nad pracami firm zewnętrznych.
  • Inicjowanie rozwiązań technicznych powodujących zmniejszenie awaryjności urządzeń.

OCZEKIWANIA:

  • min. średnie techniczne.
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektryki (mile widziane uprawnienia SEP).
  • Umiejętności ‘złotej rączki” – czyli wiedza jak coś samodzielnie naprawić bądź komu to zlecić.
  • Zdolność do pracy na wysokości.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki unoszące i podesty nożycowe.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Sprawne zarządzanie informacjami oraz kontaktem z dostawcami/usługodawcami.
  • Umiejętności negocjacyjne, silna orientacja na cel.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • komunikatywnym).
  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (również w soboty).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich