Specjalista ds. Zakupów i Administracji

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 44998 5. October, 2020
W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Nazwa Stanowiska:Specjalista ds. Zakupów

Wymagania:

·Znajomość technicznych zagadnień w biznesie logistycznym lub produkcyjnym.

·Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań oraz celów.

·Doskonałe umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie.

·Znajomość jez. Angielskiego – min. B1.

·Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.

·Znajomość systemów finansowych będzie dodatkowym atutem.

·Doświadczenie w obszarze zakupów w branży logistycznej lub produkcyjnej  będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

·Nadzór nad dostawcami dostarczającymi produkty lub usługi na potrzeby oddziału.

·Weryfikacja realizowanych przez dostawców zamówień.

·Analiza rynku pod kątem nowych rozwiązań i dostawców.

·Tworzenie zamówień w systemie oraz analiza kosztów.

·Budowanie dobrych relacji z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich