Specjalista ds. Operacji HR

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 38973 24. August, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Zakres zadań na stanowisku

  • Koordynowanie spraw personalnych oraz administracyjnych w zakresie danych osobowych na poziomie lokalizacji,
  • Wsparcie procesów rekrutacji w zakresie administracji personalnej,
  • Realizacja procesu wdrożenia nowych pracowników w zakresie dotyczącym HR,
  • Zbieranie, weryfikowanie oraz raportowanie danych dotyczących czasu pracy,
  • Zapewnienie wsparcia dla pracowników i menedżerów lokalizacji w sprawach personalnych.

Preferowane oczekiwania

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym z zagadnieniami kadrowymi,
  • Wiedza i praktyka w stosowaniu przepisów Kodeksu Pracy,
  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych (znajomość programu XPERTIS będzie dodatkowym atutem).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich